Referencje

POD WIĄZEM

Gliwice 10.07.2019

Jesteśmy restauracją z 28-letnim stażem na gliwickiej mapie kulinarnej. Z roku na rok, nie stojąc w miejscu poczynamy nowe kroki na drodze rozwoju. Z wielką przyjemnością chcemy wyróżnić współpracę z firmą Moja Consulting z siedzibą ul. Dembego 6/7, 02-796 Warszawa, która w dniach 27-30 maja 2019 roku przeprowadziła w naszej firmie szkolenie z zakresu „Obsługa Gościa i techniki sprzedaży sugerowanej”.
Wspólnie spędzony czas podczas 4 dni szkoleniowych okazał się nie tylko potężną dawką wiedzy teoretycznej, a również rzetelnie przeprowadzonym warsztatem praktycznym i wartościową formą dyskusji w zadanym temacie. Warto wspomnieć o osobie prowadzącej, Panu Janie Marku Mołoniewiczu, który jest nie tylko wieloletnim praktykiem gastronomii, ale i świetnym coachem z poczuciem humoru. To był dla nas zaszczyt móc zasięgnąć wiedzy od osoby, która współpracuje z najlepszymi restauracjami i sieciami gastronomicznymi w Polsce.
Wskazówki szkoleniowe są na bieżąco wdrażane w naszej firmie, co wiąże się z poprawą wyników finansowych i pozytywnymi relacjami gości.

Joanna Karbownik

Właścicielka restauracji POD WIĄZEM

Zobacz referencje

IMBRYK

Firma Moja Consulting przeprowadziła w dniach 20 -21 czerwca 2018 r. szkolenie dla naszych kelnerek i kelnerów. Jesteśmy bardzo zadowoleni nie tylko z powodu szerokiej, praktycznej wiedzy, jaka została nam przekazana przez Pana Jana Mołoniewicza. Odgrywane scenki obsługi gościa, które były częścią szkolenia pomogły nam w zrozumieniu nie tylko tematów do poprawy, ale i ugruntowaniu tego, co robimy dobrze. Pan Jan nawiązał świetny kontakt z uczestnikami, motywując ich do pracy nad sobą. Warto było uczestniczyć w tym szkoleniu również dlatego, że omówiony szeroko, a następnie przećwiczony przez kelnerów temat sprzedaży sugerowanej przyczynił się do znaczącego wzrostu wyników sprzedaży. Szczerze polecam szkolenia pana Mołoniewicza, nie tylko te dotyczące obsługi, ale również inne, dotyczące zarządzania lokalem, w których uczestniczyłem.

Janusz Szłapak

Imbryk Cafe & Lunch, Chełm

Zobacz referencje

NEW KANSAI

Firma MoJa Consulting Jan Mołoniewicz z siedzibą w Warszawie przy ul. Dembego 6/7 02-796 Warszawa w okresie od 2016 r. do chwili obecnej świadczyła na rzecz restauracji New Kansai Sushi Bar usługi z zakresu kompleksowego doradztwa biznesowego i gastronomicznego.
Firma MoJa Consulting Jan Mołoniewicz sporządziła kompleksową ofertę dostosowaną do naszych potrzeb, a także wykazała się ogromnym profesjonalizmem i indywidualnym podejściem do klienta.
W zakresie zrealizowanych usług jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z firmą MoJa Consulting Jan Mołoniewicz jako solidnym i godnym polecenia partnerem. Dziękujemy.

Bartosz Polak

Właściciel, New Kansai Sushi Bar

Zobacz referencje

GAR Restauracja

W dniach 7 i 8 kwietnia 2016 r. firma MoJa Consulting zrealizowała w naszej restauracji szkolenie z obsługi i sprzedaży sugerowanej dla kelnerów i barmanów. Szkolenie zostało przeprowadzone przez Jana Marka Mołoniewicza.
W szkoleniu uczestniczyły osoby z bardzo różnym doświadczeniem zawodowym. Niektórzy kelnerzy mieli po kilkanaście lat doświadczenia, obecne były też osoby z bardzo krótkim – kilkumiesięcznym stażem pracy.
Obawialiśmy się o to, czy to szkolenie zainteresuje wszystkich uczestników. Jednak Pan Mołoniewicz potrafił stworzyć bardzo dobrą atmosferę i dotrzeć do wszystkich. Konkretna treść, dużo przykładów z życia, humor i bezpośrednia relacja z uczestnikami sprawiły, że wszyscy z zainteresowaniem brali udział w szkoleniu. Szczególnie wartościowy był drugi dzień, z nagrywaniem i odtwarzaniem scenek obsługi Gościa, gdzie każdy mógł zaobserwować jakie są jego silne strony i tematy nad którymi powinien popracować.
Szkolenie zostało ocenione przez uczestników bardzo wysoko, a jego wyniki zauważyliśmy praktycznie natychmiast w pozytywnej zmianie zachowania i jakości pracy naszego personelu. Dlatego z przekonaniem mogę polecić szkolenia prowadzone przez Pana Mołoniewicza jako profesjonalne i dające wymierne rezultaty w jakości obsługi Gości i sprzedaży sugerowanej.

Artur Żurawski

Restauracja GAR, Warszawa

Zobacz referencje

DUNKIN DONUTS

Mam przyjemność zaświadczyć, że w lipcu 2016 roku firma MoJa Consulting zrealizowała dla pracowników sieci Dunkin Donuts szkolenia z zakresu „Obsługi Gościa i technik sprzedaży sugerowanej”.
Szkolenia zostały przeprowadzone w bardzo rzetelny sposób. Wszyscy uczestnicy podkreślali profesjonalizm, doskonałą znajomość tematu prowadzącego szkolenie Pana Jana Marka Mołoniewicza oraz możliwość bezpośredniej dyskusji z trenerem. Bardzo ciekawa forma szkolenia, poparta wieloma przykładami umożliwiającymi dyskusję, wymianę doświadczeń wśród pracowników oraz wyciąganie wniosków przydatnych do codziennej pracy.
Rekomendujemy firmę MoJa Consulting jako rzetelnego i kompetentnego kontrahenta, wszystkim potencjalnym zleceniodawcom dbającym o rozwój zawodowy swoich pracowników.
Z poważaniem

Michael Motz, Prezes Zarządu

Varsovia Food Company Sp. z o.o.

Zobacz referencje

El Aderno

W dniach 23-24 maja 2016 roku pan Jan Marek Mołoniewicz przeprowadził szkolenie dla naszego personelu sprzedażowego w cukierni El Aderno. Było ono przeprowadzone w języku hiszpańskim i uczestniczyły w nim nasze cztery sprzedawczynie-kelnerki.
Szkolenie okazało się niezwykle udane. Pan Jan szybko nawiązał dobry kontakt z uczestniczkami. Pierwsza część szkolenia, mówiąca o korzyściach z dobrej obsługi wyraźnie zainspirowała nasze panie i zachęciła do działania. W drugiej części zostały omówione konkretne techniki obsługi, a w szczególności metody zwiększania sprzedaży.
Pracownice były bardzo zadowolone ze szkolenia i od razu zaczęły stosować poznane metody. Z przyjemnością stwierdzam, że przełożyło się to na wzrost sprzedaży aż o 50%. Dlatego jestem bardzo zadowolona z wyników szkolenia i chętnie polecam je wszystkim, którzy chcą poprawić poziom obsługi i zwiększyć obroty w swoim lokalu.

Sylwia Parczak

Właścicielka SYLA PASTELES S.L.

Zobacz referencje

EAT GREEN

W dniach 11-15 sierpnia 2015 r. skorzystaliśmy z dwóch szkoleń prowadzonych przez MoJa Consulting: „Profesjonalna Obsługa Gościa” i „Jak skutecznie prowadzić szkolenia na stanowisku pracy”. Słuchaczami obydwu szkoleń byli kierownicy zmianowi, na co dzień obsługujący Gości.
Obydwa szkolenia spotkały się z dużym zainteresowaniem i uznaniem słuchaczy. Wynikiem przeprowadzenia szkolenia z obsługi jest widoczna poprawa jakości relacji naszego personelu z klientami, co widać w jakości sprzedaży sugerowanej, rozwiązywaniu trudnych sytuacji i ogólnej relacji z osobami odwiedzającymi nasze lokale. A możliwość obejrzenia się w filmowanych scenkach dała uczestnikom okazję do zrozumienia swoich silnych i słabych stron.
Szkolenie „trenerskie” zdecydowanie pomogło naszym instruktorom w zrozumieniu ich roli w firmie, zmotywowało i dało możliwość dowiedzenia się wielu ciekawych metod przydatnych w prowadzeniu instruktaży pracowniczych.
Pan Mołoniewicz prowadził zajęcia w sposób bezpośredni i żywy, dostosowując tematykę do naszej sytuacji. Z racji wielu przykładów z życia i dużej dozy humoru, szkolenia przebiegły w bardzo dobrej atmosferze.

Agnieszka Bartuzi, Piotr Bartuzi

Członek Zarządu Eat Green, Członek Zarządu Eat Green

Zobacz referencje

Hotel Mercure Wisła

W lipcu 2015 roku skorzystałam z usług doradczych MoJa Consulting – Pana Jana Marka Mołoniewicza. Prowadzę z rodziną dwa obiekty hotelowe – w Wiśle Hotel Mercure oraz pensjonat w Rabce. Ponieważ coraz aktywniej przejmuję obowiązki związane z zarządzaniem, potrzebuję poszerzenia wiedzy, głównie na temat prowadzenia gastronomii hotelowej.
Podczas naszego spotkania szeroko omówiliśmy wiele przydatnych kwestii dotyczących kontroli i zarządzania surowcem. Pan Mołoniewicz odpowiedział na wszystkie pytania dotyczące interesującej mnie problematyki i pomógł stworzyć plan najbliższych działań. Dodatkowo otrzymałam kilka praktycznych dokumentów – wzorów plików do różnego rodzaju obliczeń wyników finansowych. Cała omówiona tematyka okazała się dla mnie bardzo przydatna i jestem przekonana, że pomoże mi bardziej świadomie zarządzać moimi hotelami.
Nasze spotkanie przebiegło zgodnie z założonym planem, było konkretne i w sympatycznej atmosferze. Dlatego z przyjemnością polecam usługi MoJa Consulting wszystkim, którzy chcą poszerzyć wiedzę na temat gastronomi.

Magdalena Fryc

Hotel Mercure Wisła Patria

Zobacz referencje

HOTEL MAZURKAS

Firma MoJa Consulting, w dniach 20 – 24 lipca 2015r., przeprowadziła w naszym hotelu dwa szkolenia: „Profesjonalne zarządzanie gastronomią” oraz „Perfekcyjna obsługa Gościa”.
Szkolenia zostały bardzo wysoko ocenione przez uczestników. Dotyczy to zarówno szkolenia dla menedżerów jak i personelu obsługi Gościa. Osoby uczestniczące w nich podkreślały praktyczność przekazywanych tematów oraz to, że mimo wieloletniego doświadczenia większości uczestników, w szkoleniu znalazło się dla nich wiele ciekawych i wartych zastosowania kwestii. Scenki odgrywane w szkoleniu dla obsługi pomogły w korygowaniu niewłaściwych nawyków.
Ważny elementem szkolenia była jego sympatyczna forma. Dużo humoru, dykteryjek z życia przeplatało merytorykę całego spotkania, stąd dobra atmosfera na szkoleniach. Należy też podkreślić, że Pan Mołoniewicz starał się dopasowywać treści do naszej aktualnej problematyki i służyć radą w rozwiązaniu nurtujących nas spraw.
Z przyjemnością polecamy te szkolenia oraz Pan Jana Mołoniewicza, jako świetnego fachowca, umiejącego łączyć ciekawe przekazywanie praktycznej wiedzy z tworzeniem dobrego klimatu podczas szkolenia.

Michał Kozak

Dyrektor Generalny, MCC Mazurkas Conference Centre&Hotel

Zobacz referencje

Restauracja Trattoria Italia

Pan Jan Marek Mołoniewicz w marcu 2015 roku opracował i przeprowadził kompleksowe, kilkudniowe szkolenie personelu pracującego przy obsłudze gości w restauracji Trattoria Italia, mieszczącej się w Centrum Handlowym Arkadia w Warszawie. Udział w szkoleniu wzięli kelnerzy, barmani i menedżerowie lokalu. Praca zlecona firmie Moja Consulting wykonana została w sposób staranny, rzeczowy, a nade wszystko profesjonalny. Prowadzący zajęcia wykazał się niewątpliwą kompetencją, dogłębną znajomością branży i wnikliwością. Szkolenie, poza materiałami teoretycznymi, obejmowało także praktyczne działania i zachowania wobec gości restauracji, w tym między innymi reguły sprzedaży sugerowanej i podnoszenia sprzedaży.
Współpraca pomiędzy restauracją Trattoria Italia i firmą Moja Consulting objęła także program Tajemniczy Gość (cykl wizyt wyspecjalizowanych audytorów, których wynikiem była wielowymiarowa analiza funkcjonowania lokalu w formie kompleksowego raportu) oraz kilkukrotne konsultacje udzielone przez Pan Jana Marka Mołoniewicza, dotyczące kwestii związanych z bieżącym zarządzaniem restauracją.
Z pełnym przekonaniem rekomenduję firmę Moja Consulting we wszelkiej współpracy dotyczącej kwestii związanych z branżą gastronomiczną.

Andrzej Siemieniak

Właściciel Trattoria Italia

Zobacz referencje

DOBRE SMAKI BRASERIA & CAFETERIA

Współpraca z firmą Moja Consulting pana Jana Mołoniewicza trwa cyklicznie od września 2012 r. W tym okresie korzystaliśmy z kilku szkoleniowych kursów grupowych, jak i prywatnego doradztwa przeznaczonego bezpośrednio dla dwóch naszych firm.
Zakres kursów, z których korzystaliśmy obejmował szkolenia dotyczące zarządzania gastronomią, jak również szkolenia dla pracowników dotyczące standardów obsługi gościa i technik sprzedaży sugerowanej. W lutym 2014 r. skorzystaliśmy również z programu Tajemniczego Gościa, dzięki któremu udało się nam pozyskać wiele merytorycznych i profesjonalnych informacji o jakości obsługi gości w naszej restauracji.
Z perspektywy naszej współpracy oceniamy ofertę firmy Moja Consulting jako wartościową merytorycznie, wszechstronna i elastycznie dopasowaną do potrzeb klienta.
W naszej ocenie pan Jan Mołoniewicz jest osoba o bardzo dużej wiedzy, ale przede wszystkim o ogromnym doświadczeniu praktycznym w zakresie zarządzania gastronomią. Wielokrotnie udzielał wartościowych i pomocnych rad towarzyszących nam podczas otwierania i prowadzenia dwóch punktów gastronomicznych (restauracja i kawiarnia). Bardzo wysoko oceniamy umiejętności szkoleniowe Pana Mołoniewicza, zarówno pod kątem wiedzy merytorycznej, jak i sposobu przekazania jej uczestnikom oraz umiejętności nawiązania kontaktu z grupą słuchaczy.
Podczas naszej współpracy poznaliśmy pana Jana nie tylko jako profesjonalistę o bogatym doświadczeniu, ale również jako osobę o dużym zaangażowaniu i ogromnej życzliwości. Poczucie humoru i wysoka kultura osobista potęguje pozytywne wrażenia.
Szczerze liczymy na dalszą współpracę.
Z wyrazami szacunku i sympatii

Małgorzata Janicka, Braseria Dobre Smaki

Rafał Mozga, Kawiarnia Le Petit Paris

Zobacz referencje

BELEVEDERE Restauracja w Łazienkach Królewskich

W lutym i marcu 2013 roku uczestniczyliśmy w cyklu szkoleń dla naszych pracowników – kelnerów i barmanów (szkolenie „Ponadprzeciętna jakość obsługi Gościa”) oraz kadry menedżerskiej (szkolenie „Profesjonalne zarządzanie gastronomią”). Szkolenia były zorganizowane i przeprowadzone przez firmę doradczą MoJa Consulting.
Naszą kadrę stanowią w większości doświadczeni pracownicy z wieloletnim doświadczeniem. Dlatego, przed rozpoczęciem szkoleń nie byliśmy pewni, na ile wniosą one coś nowego i będą przydatne. Okazało się, że zarówno zawartość merytoryczna szkoleń, jak i sposób prowadzenia zajęć przez pana Jana Mołoniewicza były na wysokim poziomie, odpowiadającym uczestnikom kursu. Trener dopasowywał omawiane aspekty do zainteresowania osób uczestniczących, dawał dużo przykładów z życia i potrafił „przekonać” kursantów do omawianych tematów. Zajęcia były prowadzone w świetnej atmosferze, z poczuciem humoru, a ćwiczenie i omawianie scenek nagrywanych na kamerę było praktycznym akcentem całego szkolenia.
Uważamy szkolenia przeprowadzone przez Pana Mołoniewicza za bardzo przydatne i możemy je polecić każdemu, zarówno osobom początkującym jak i doświadczonym fachowcom z branży gastronomicznej.

Katarzyna Starzyńska

Dyrektor Restauracji Belvedere, Belevedere-Cafe Łazienki Królewskie Sp. z o.o.

Zobacz referencje

GFC – „Oberża Pod Czerwonym Wieprzem” „ Folk Gospoda”

Potwierdzamy, że w okresie styczeń – luty 2013 firma MoJa Consulting przeprowadziła, w ramach programu EFS „Kapitał Ludzki”, cykl szkoleń na temat obsługi Gościa oraz zarządzania lokalem gastronomicznym. W szkoleniu udział wzięła większość pracowników obsługi Gościa oraz kadry kierowniczej naszych restauracji: Folk Gospoda i Oberża pod Czerwonym Wieprzem.
Duża doświadczenie trenera – Pana Jana Mołoniewicza oraz jego umiejętność wzbudzenia zainteresowania uczestników sprawiły, że omawiane tematy były z ciekawością przyjmowane. Nawet trudne kwestie przekazywane w prosty, zrozumiały sposób, z podawaniem wielu przykładów i poczuciem humoru, były łatwo przyswajane przez osoby uczestniczące w szkoleniu. Pan Mołoniewicz potrafił również zmotywować uczestników do ćwiczenia i stosowania omawianych technik w codziennej pracy. Zarówno personel sprzedażowy jak i kierownictwo restauracji oceniło szkolenie bardzo wysoko.
Jako kontynuacja programu szkoleniowego został wdrożony (również przez MoJa Consulting) program Tajemniczego Gościa, sprawdzający stosowanie omawianych na szkoleniu zasad i technik obsługi Gościa.
Zarówno ten program jak i nasza bezpośrednia obserwacja pracy personelu wykazała dużą efektywność szkolenia – szkolenie przełożyło się na jakość obsługi Gościa, skuteczność sprzedażową naszych kelnerów i barmanów oraz umiejętność zarzadzania naszych menedżerów.
Jesteśmy bardzo zadowoleni z efektów przeprowadzonych szkoleń, dlatego z przyjemnością polecamy Pana Mołoniewicza jako wartościowego doradcę i trenera, którego wiedza pomaga w sposób wymierny ulepszyć funkcjonowanie restauracji.

Andrzej Spychalski

Generalny Menedżer, Good Food Concept Piotr Popiński i Wspólnicy Spółka Jawna

Zobacz referencje

Green Caffè Nero

Firma Moja Consulting na przełomie roku 2011 i 2012 zrealizowała dla Green Coffee Sp. z o.o. cykl szkoleń dla kadry menedżerskiej kawiarni Green Coffee oraz dla naszych baristów. Projekt był współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.
W ramach projektu zostały przeprowadzone szkolenia dwu i pięciodniowe z zakresu „Profesjonalne zarządzanie gastronomią” oraz dwudniowe szkolenia dla baristów z zakresu „Ponadprzeciętna jakość obsługi gości”.
Projekt został oceniony bardzo dobrze pod względem przekazu merytorycznego, jak również pod względem atmosfery oraz zaangażowania i komunikatywności trenera przygotowującego szkolenie pana Jana Marka Mołoniewicza.
Rekomenduję firmę Moja Consulting jako sprawdzonego partnera szkoleniowego.

Anna Filipczak

Szef Personalny, Green Coffee Sp. z o.o. Al. Jana Pawła II 29, Warszawa

Zobacz referencje

Grupa Food Zone S.A.

Grupa Food Zone S.A. skupia w obecnej chwili siedem restauracji: AleGloria, Czaji, Strefę Gourmet Patio Domu Dochodowego, Gar, Polka, Dom Restauracyjny Krokodyl oraz Bellini – wszystkie oparte na wspólnej marce „Magda Gessler”.
Z firmą MoJa Consulting współpracujemy od sierpnia 2009 roku. Głównym tematem współpracy jest podnoszenie jakości usług oferowanych w naszych restauracjach oraz pomoc w tworzeniu i wdrażaniu nowych koncepcji gastronomicznych.
W ramach swoich działań MoJa Consulting pomaga nam w aktualizacji i wdrażaniu standardów firmy, prowadząc specjalistyczne szkolenia oraz Program Tajemniczego Gościa.
Korzystamy z pomocy pana Jana Mołoniewicza także przy podejmowaniu nowych działań w kierunku rozwoju firmy i dywersyfikacji działalności. Z jego pomocą opracowujemy, bazując na przeprowadzonych badaniach rynku, nowe koncepcje gastronomiczne.
MoJa Consulting wywiązuje się w sposób profesjonalny z powierzonych prac. Jesteśmy bardzo zadowoleni z jakości prowadzenia zleconych projektów, jak również z zaangażowania, łatwości współpracy oraz dyspozycyjności. Dotychczasowa współpraca jest bardzo pomocna i dlatego nie wahamy się rekomendować ich usług doradczych.

Krzysztof Ćwikliński

Prezes Zarządu FOOD ZONE S.A.

Zobacz referencje

SALAD STORY

W okresie od czerwca do września 2012 r. pracownicy obsługi oraz menedżerowie naszych lokali gastronomicznych uczestniczyli w szkoleniach w ramach kompleksowego programu EFS wsparcia kadry MMŚP branży gastronomicznej. Szkolenia dotyczyły obsługi gościa oraz zarządzania lokalem gastronomicznym.
Tematyka szkoleń była dobrze dobrana i ciekawie przygotowana. Zajęcia były prowadzone interesująco. Duże doświadczenie i praktyczna wiedza prowadzącego – Pana Jana Marka Mołoniewicza sprawiły, że nasi pracownicy chętnie uczestniczyli w zajęciach a ćwiczenia scenek z omawianej tematyki dodatkowo pomogły ugruntować przekazywane treści. Szkolenia zostały bardzo wysoko ocenione przez uczestników w ankietach podsumowujących.
Cykl szkoleniowy, poprzez podniesienie kompetencji zawodowych naszych pracowników, przyniósł nam konkretne korzyści. Dlatego z przyjemnością możemy je polecić jako wartościowe narzędzie przydatne w budowaniu konkurencyjności firmy.
Opinię wydaje się na prośbę zainteresowanego
Z poważaniem

Piotr Wróblewski

Kierownik Operacyjny w Salad Story

Zobacz referencje

ORBIS

W dniu 2 lipca 2013 roku firma MoJa Consulting przeprowadziła na zlecenie Orbis S.A. szkolenie „Zarządzanie kosztami i sprzedażą w gastronomii” dla menedżerów oraz szefów kuchni naszych hoteli.
Szkolenie było przeprowadzone profesjonalnie. Omawiane tematy spotkały się z zainteresowaniem, również osób z dużym doświadczeniem zawodowym. W ankiecie badającej satysfakcję uczestników ze szkolenia zostało ono ocenione bardzo wysoko – zarówno jego poziom merytoryczny, jak i praktyczna użyteczność.
Pan Jan Marek Mołoniewicz – trener prowadzący szkolenie umiał nawiązać dobry kontakt z uczestnikami, a otwarty i interaktywny charakter zajęć sprawił, ze każdy mógł poruszyć nurtujące go problemy i omówić je podczas zajęć. W związku z powyższym uważam, że firma MoJa Consulting spełniła na wysokim poziomie nasze oczekiwania i chętnie będziemy korzystać z jej szkoleń w przyszłości. Pana Mołoniewicza mogę polecić jako trenera o dużej wiedzy zawodowej i umiejętności jej ciekawego przekazania.

Ewa Stasiuk

Kierownik Działu Szkoleń, Orbis Grupa Hotelowa

Zobacz referencje

VIAMODA

Szanowny Pan
Jan Mołoniewicz
MoJa Consulting
W imieniu VIAMODA Szkoły Wyższej w Warszawie chciałabym wyrazić Panu podziękowanie za zajęcia prowadzone z naszymi studentami kierunku Wzornictwo, specjalności: Projektowanie dla gastronomii (Food design).
Przeprowadzone przez Pana wykłady z przedmiotu „Profesje w branży i planowanie rozwoju zawodowego” uzyskały bardzo wysoką ocenę słuchaczy, którzy podkreślali profesjonalne podejście do prezentowanych zagadnień, adekwatność materiału do treści przedmiotu, dydaktyczny sposób prowadzenia zajęć i kompetencja Pana jako profesjonalisty – praktyka w doradztwie w branży gastronomicznej.
Mam nadzieję na dalszą współpracę z Panem. Rekomendujemy z całą odpowiedzialnością Pana jako sprawdzonego, profesjonalnego wykładowcę i szkoleniowca z obszaru doradztwa dla gastronomii.

Dr inż. Marzanna Lesiakowska-Jabłońska

Prorektor VIAMODA Szkoła Wyższa w Warszawie

Zobacz referencje

SGGW

Pan Jan Marek Mołoniewicz współpracuje ze Szkołą Główną Gospodarstwa Wiejskiego od 2003 roku. Jest pomysłodawcą i współtwórcą Akademii Gastronomicznej SGGW, w ramach której odbywają się studia podyplomowe oraz kursy na temat zarządzania w gastronomii.
Pan Mołoniewicz prowadzi zajęcia na temat zarządzania operacyjnego w gastronomii i organizacji działalności gastronomicznej. Jego wykłady są rokrocznie bardzo wysoko oceniane przez słuchaczy z powodu interesującego i praktycznego podejścia do omawianych tematów oraz żywej i sympatycznej atmosfery panującej podczas zajęć.
Bardzo cenimy sobie współpracę z panem Mołoniewiczem i mamy zamiar nadal ją kontynuować.

Dr inż. Iwona Kowalczuk

Kierownik Studiów, Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego

Zobacz referencje

WIKING

PODZIĘKOWANIE DLA Pana Jana Marka Mołoniewicza
za profesjonalne szkolenie w ramach projektu
„Kompleksowy program wsparcia kadry MMŚP branży gastronomicznej”.
Zajęcia szkoleniowe były starannie przygotowane i niezwykle atrakcyjne. W programie znalazły się zarówno wykłady, jak i bloki z ciekawymi ćwiczeniami, które pozwoliły rozwinąć kompetencje uczestników.
Pan Jan zadbał o dobrą atmosferę na zajęciach i zachęcał do aktywnego uczestnictwa w szkoleniach.
Wyrażając uznanie rekomendujemy firmę Moja Consulting Jan Mołniewicz jako profesjonalnego Partnera do współpracy.

Jolanta Szymańska

Członek Zarządu, WIKING Restauracje Sp. z o.o.

Zobacz referencje

WARS S.A.

WARS S.A. współpracuje z firmą MoJa Consulting nieprzerwanie od lipca 2007 roku. Głównym celem współpracy jest podwyższenie jakości usług w wagonach gastronomicznych WARS.
Dla osiągnięcia tego celu konieczne jest profesjonalne i kreatywne doradztwo oparte na głębokiej znajomości, zarówno teoretycznej, jak i praktycznej, rynku gastronomicznego nie tylko w Polsce, ale również w Europie. Doradztwo uzyskane w Moja Consulting wypełnia ten warunek bez żadnych zastrzeżeń. Obejmuje ono: działania przy tworzeniu standardów firmy, szkoleniu personelu oraz opracowywaniu strategii zarządzania systemem franczyzowym wagonów gastronomicznych WARS.
W ramach pracy nad poprawą jakości usług Moja Consulting prowadzi również kompleksowy program Tajemniczego Gościa w wagonach gastronomicznych, działających w systemie franczyzowym pod naszą marką.
Działania Moja Consulting, oprócz pracy nad poprawą jakości usług obejmują również aspekty organizacyjne firmy. Przy pomocy Pana Mołoniewicza przeprowadzono wewnętrzne ankiety pracownicze oraz opracowano projekt modernizacji struktury firmy. Działania te mają na celu stworzenie organizacji nastawionej na jakość i klienta, a usługi Moja Consulting są w tych projektach bardzo pomocne.
Wszystkie prace wykonywane są z dużym profesjonalizmem i zaangażowaniem Pana Mołoniewicza. Jakość usług jaką otrzymujemy w pełni nas satysfakcjonuje, czego rezultatem jest zamiar kontynuowania współpracy.
Szczególnie cenimy fakt, iż doradztwo uzyskiwane z Moja Consulting to nie tylko gotowe projekty i pomysły, ale również inspracja zamian proklienckich i projakościowych w wielu obszarach działalności naszej Spółki.

Andrzej Buczkowski Dyrektor ds. Marketingu i Rozwoju, Członek Zarządu WARS S.A. | Zbigniew Terek Dyrektor Naczelny, Prezes Zarządu WARS S.A.

Zobacz referencje

GÓRECZNIK

Współpracujemy z MoJa Consulting od ponad roku. Główne tematy naszych działań to:
Praca nad koncepcjami marketingowymi naszych restauracji, – nasz kompleks gastronomiczno-rekreacyjny stale się rozwija, stąd konieczność wprowadzania nowych rozwiązań i pomysłów. Pan Mołoniewicz bardzo nam w tym pomaga i wiele z jego sugestii z powodzeniem wprowadziliśmy w życie.
Praca nad menu przy pomocy techniki tabeli bostońskiej – nasze menu jest szerokie, mamy dużą i złożona ofertę. Dzięki zastosowaniu tej nowoczesnej techniki marketingowej analizy menu udaje się nam zwiększać obroty przy jednoczesnym podwyższaniu średniej marży sprzedażowej.
Szkolenie personelu w celu podniesienia jakości obsługi Gościa – zatrudniamy dużo osób, spora część to pracownicy sezonowi. Utrzymanie wysokiego standardu obsługi klientów jest bardzo trudne. Szkolenia prowadzone przez Pana Mołoniewicza, oraz zaproponowane przez niego systemy motywacyjne personelu zaczynają już przynosić pozytywne rezultaty
Badanie opinii klientów – w celu poznania zadowolenia naszych klientów i lepszego zrozumienia ich oczekiwań realizujemy ankietę wśród naszych gości. MoJa Consulting przygotowała formularz ankiety, zajmie się oceną wyników i zaproponowaniem działań naprawczych. Jesteśmy w trakcie tego badania.
Działania MoJa Consulting już przynoszą wymierne rezultaty finansowe, przez co jesteśmy bardzo zadowoleni ze świadczonych usług i z przyjemnością możemy polecić usługi tej firmy jako profesjonalne, praktyczne i efektywne.
Z poważaniem

Robert Rajewski

Kierownik, Kompleks Gastronomiczno-Rekreacyjny Górecznik

Zobacz referencje

RESTAURACJA KARPIELÓWKA

Korzystamy z usług MoJa Consulting od stycznia 2006. Powodem rozpoczęcia współpracy była bardzo niezadowalająca sytuacja finansowa restauracji, mimo dużej liczby gości i nienajgorszej sprzedaży. Pan Mołoniewicz pomógł nam stworzyć efektywny system analizy wyników finansowych oraz procedury służące lepszej kontroli kosztów. Również pracowaliśmy dużo nad zwiększeniem atrakcyjności menu oraz optymalnym ustaleniem cen sprzedaży. Jednym z kluczowych punktów planu poprawy było wprowadzenie specjalnego systemu motywacyjnego dla personelu restauracji.
Od czasu rozpoczęcia współpracy z MoJa Consulting nasze wyniki finansowe uległy znacznej poprawie, co w dużej mierze zawdzięczamy pomocy Pana Mołoniewicza. Jesteśmy bardzo zadowoleni z rezultatów doradztwa i z przyjemnością rekomendujemy jego usługi.

Dominika Budzińska

Właścicielka, Restauracja Karpielówka

Zobacz referencje

zaufali nam

airporthotel
ale-gloria
bar-perelka
belvedere
benihana
bistecca
bodega
bpb
chimney
ck-oberza
dunkin-donuts
dziki-ryz
eladerno
endorfina
folk-gospoda
fukier
gospoda-u-olka
green-cafe
halka
hard-rock-cafe
imbryk
in-between
jesz-lody
locomotiva
makro
mazurkas
mila
new-kansai
orbis
oregano
palacmalawies-logo
panderosa
polka
posmakuj
salad-story
skansen
syrena
szara-eminencja
tel-aviv
tratoria-italia
via-moda
vilanova-logo
wars
wentzl
wiking
zlote-deby

Zapraszamy do skorzystania z usług firmy MOJA Consulting wyspecjalizowanej w doradztwie i szkoleniach dla gastronomii. Firma od wielu lat prowadzi doradztwo dla lokali ukierunkowane na efektywne zarządzanie i zwiększanie zysków z działalności. Organizuje szkolenia dla kadry menedżerskiej i personelu sprzedażowego oraz zarządza programami Tajemniczego Gościa wspierającymi standardy obsługi. W ofercie firmy znajduje się także seria poradników stanowiących kompendium wiedzy na temat zarządzania gastronomią, opartych wyłącznie na polskich realiach i doświadczeniach biznesowych.

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce.

Rozumiem